Veidi kā uzlabot finanses

Neatkarīgi no tā, ka deputāti vienmēr sola augu paaugstinājumu un dažādus citus bonusus, ne vienmēr tas piepildās un daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka. Ir dažādi veidi kā var uzlabot finansiālo situāciju arī saviem spēkiem.

Izmantojiet darba devēja priekšrocības.

Ja jūs nepiedalāties darba devēja piedāvātajā priekšrocībā ieguldot pensiju kontā, apsveriet iespēju to novērst. Šāda priekšrocībā ir gluži kā pavērst acis uz brīvu naudu.

Pārbaudiet Wi-Fi un kabeļtelevīzijas rēķinus

Daži uzņēmumi no jums iekasēs maksu par rūteri, modemu u.c., kas varētu būt aptuveni 8 eiro mēnesī. Izpētīt uzņēmuma tīmekļa vietni, lai noteiktu, kuri rūteri vai modemi ir apstiprināti un pēc tam nopērciet savu. Ir iespējams iegādāties lietotu pat Amazon par 5 eiro.

Palieliniet savus pensijas ietaupījumus

Pierakstieties savā pensijas kontā un palieliniet tam piešķirto procentuālo daļu par 1 vai 2 procentiem. Tas dos jums iespēju tik tuvāk jūsu pensijas mērķiem, un jūs nejutīsiet atšķirību algas ziņā Topp utan uc.

Padariet jūsu dzīvesvietu izturību pret laika apstākļiem

Sazinieties ar specializētu aģentūru un noskaidrojiet, vai jūs varat saņemt bezmaksas palīdzību mājās, piemēram, izolāciju, kas var ietaupīt vairākus desmitus eiro ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķinos.

Automatizējiet kredītkartes maksājumus

Pierakstieties savā kredītkartes kontā un veiciet maksājumus automātiski. Vienmēr vislabāk ir atmaksāt visu bilanci katru mēnesi, ja jūs varat to atļauties, tāpēc jums nebūs jāmaksā procenti.

Sekojiet saviem parādu atmaksas mērķiem

Dodieties uz savu studentu aizdevumu, hipotēku vai kredītkaršu kontu un pievienojiet dažus eiro vai vairāk sava automātiskās atmaksas summai. Jūs būsiet pārsteigts, cik ātri šie papildu maksājumi palīdzēs samazināt jūsu parādu un procentus par kuriem jūs maksājat.

Palieliniet iemaksas savā veselības krājkontā

Palieliniet medicīnisko izdevumu ietaupījumus, palielinot iemaksas jūsu veselības krājkontā. Ieguldījumi tajā ir atskaitāmi no nodokļiem, un, tiklīdz konti nosaka noteiktu slieksni, tos var ieguldīt kopfondos ilgtermiņa izaugsmei.

Atslēdziet mājas tālruni

Kas mūsdienās lieto mājas telefonu? Atslēdziet savu mājas tālruni, lai samazinātu tālruņa rēķinu un pieturētos pie sava mobilā tālruņa.

Pārdomājiet par sporta zāli

Vai jūs atsakāties atcelt to pārāk augsto cenu par sporta zāli, kuru jūs nekad neizmantojat vai izmantojat tikai pāris reizes mēnesī? Apsveriet veidus, kā katru mēnesi saglabāt formu, nemaksājot šo lielo cenu.

Uzstādiet finanšu mērķi

Neatkarīgi no tā, vai tas ir sava nākamā atvaļinājuma finansēšanai vai lai apmaksātu studentu kredītus, precīzi norādiet naudas mērķi, kas motivē jūs ietaupīt un samazināt izdevumus (lantop.se).

Nevar apgalvot, ka katrs no šiem veidiem kā uzlabot finansiālo situāciju palīdzēs, tomēr tas var palīdzēt pārdomāt dažādus dzīves aspektus sākot no kabeļtelevīzijas un beidzot ar mājvietas ergonomiskumu. Katram ir iespēja atrast to, kas ir pārāk daudz vai netiek izmantots pēc pilna potenciāla. Liela nozīme ir tam, kas tiek darīts ar naudu, kas katru mēnesi tiek saņemta uz kartes. Katrs var ietekmēt tās izmantošanu un uzturēšanu pēc iespējas izdevīgāk. Daudziem ir tikai viens norēķinu konts, taču Amerikā un daudzās citās valstīs cilvēkiem ir vairāki konti, lai finansiālos līdzekļus turētu atsevišķi. Tas nemaz nemaksā dārgi, ja tiek atrasti paši labākie risinājumi. Ir iespējams atvērt dažādus kontus pie vienas bankas un līdz ar to katrs būs apmierināts ar to, ka viss ir pārskatāmāks un tiek kontrolēta vēlme izmantot konkrētus finansiālos līdzekļus. Ar laiku katram pieņemt pariezos lēmumus par finansiālo situāciju kļūst vieglāk.