LatvianRussian (CIS)


Nobalso par "Sunim draudzīgākā gada veikumu"

 

Ivanda Krīgerte. Šī gada laikā Ivandas mājās pajumti grūtā brīdī ir raduši 13 suņi (bija arī kuce, kurai piedzima 8 kucēni). Ivanda uzņēmās rūpes par šiem suņiem, kamēr viņiem atradās īstie saimnieki vai tika meklēti jauni saimnieki.

 

Kristīne Rutule. Kristīnes sirds pieder dzīvniekiem. Ar viņas gādību no bada, no sāpēm un no drošas nāves ir izglābti daudz dzīvnieki. 2012.gadā viņa no piesiešanas pie koka paglāba Džusi - taksi jaukteni. Kad visi lauzīja rokas, ko darīt ar Džuses bijušo saimnieci, kas bija publiskojusi informāciju, ka suns ir lieks un no viņas tiks vaļā šādā nežēlīgā veidā, Kristīne daudz nedomāja un rīkojās. Viņa noorganizēja suņa atņemšanu bijušajai saimniecei, deva sunim pagaidu mājas, atkopa suni gan fiziski, gan psiholoģiski, strādāja ar suni un atrada Džusei jaunus saimniekus. Tagad Džuse dzīvo labvēlīgā ģimenē, ir lutekle un ir pilnībā aizmirsusi visus pāridarījumus. Bez Kristīnes Džuses varēja arī vairs nebūt... P.S. Kristīne ir pelnījusi atzinību ne tikai par Džuses glābšanu, bet arī par savu plašo sirdi. Viņa ir ļoti, ļoti palīdzējusi arī man un manai ģimenei. Kaut Latvijā būtu vairāk šādu cilvēku!

 

Anete Mellupe. Anete ir īsts eņģelis. Neskaitot to, ka viņa katru dienu rūpējas par saviem ļoti vecajiem un slimajiem vecvecākiem (tā vietā, lai darītu "jauniešu" lietas) viņa arī rūpējas par neskaitāmiem pamestu dzīvnieku mazuļiem. Mājās ir sakostas visas krēsla kājas, viss nepārtraukti jākārto, jāvāc, kucēnus vienus mājās atstāt nevar. Bet Anete tos uzņem un aktīvi cenšas tiem atrast mājas. Viņa to dara tik nesavtīgi kā neviens, un mīl sunīšus kā neviens. Nepamirkšķinot viņa uzņems pie sevis jebkuru skaita un vecuma dzīvnieciņus, pabaros, audzinās un aprūpēs līdz tiem uzradīsies mājas. Tas nav viegls darbs, bet viņa to dara no sirds un ar prieku.

 

Konkurss „Sunim draudzīgākais gada veikums”

 

Tituls „Sunim draudzīgākais gada veikums” tiek piešķirts cilvēkam vai cilvēku grupai, kas pēdējā gada laikā devusi ievērojamu ieguldījumu, popularizējot labas manieres un uzlabojot suņu labklājību Latvijā, kā arī pievēršot uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai un tās risinājumam.

 

1. Konkursa mērķis

Konkursa mērķis ir popularizēt suņu aprūpi, kā arī atzinīgi novērtēt cilvēkus, kas to īsteno.

 

2. Dalība konkursā

Konkursā „Sunim draudzīgākais gada veikums” var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji – gan fiziskas, gan juridiskas personas, kā arī personu grupas vai apvienības. Konkursā nedrīkst piedalīties organizatori vai ar tiem tieši saistītas personas.

 

3. Kandidātu nominēšana

Kandidātus var izvirzīt visi Latvijas iedzīvotāji, tos piesakot www.bigmatchshow.lv/konkurss.

Pieteikumā jānorāda šāda informācija:

 

  • kandidāta dati (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions);
  • īss argumentēts paskaidrojums – komentārs, kāpēc tieši šis kandidāts ar savu darbību/rīcību cienīgs kandidēt uz attiecīgo titulu;
  • Iesniedzēja dati (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions).

 

Žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, kas tiks izvirzīti interneta balsojumam. Uzvarētājs tiks noteikts laika posmā no 7.oktobra līdz 11.oktobrim.Tituls „Sunim draudzīgākais gada veikums” tiek piešķirts kandidātam, kas saņēms vislielāko balsu skaitu..

 

4. Konkursa noteikumi

Kandidātus iespējams pieteikt līdz 02.10.2013. Žūrija laika posmā no 03.10.2013 līdz 06.10.2013 izvirza trīs kandidātus, par kuriem būs iespēja nobalsot https://www.facebook.com/BIGBANK.Latvija Balsošana notiks no 07.10.2013 – 10.10.2013 plkst. 12:00.

 

5. Uzvarētāja paziņošana

Tituls „Sunim draudzīgākais gada veikums” tiek piešķirts reizi gadā. Šogad tas publiski tiks paziņots suņu labdarības izstādes BIGBANK Match Show laikā, kas notiks 13.oktobrī.

 

6. Balva

Persona, kurai piešķir titulu „Sunim draudzīgākais gada veikums”, saņem diplomu un piemiņas balvu.

 

7. Personas datu apstrāde

Personas sniedz organizatoriem piekrišanu apstrādāt personas datus, kurus organizatoriem ir nodevis kandidāts vai kandidāta iesniedzējs. Tāpat kandidāts vai kandidāta iesniedzējs piekrīt, ka organizatori izmanto citas metodes papildinformācijas meklēšanai, ar mērķi pārbaudīt kandidāta atbilstību konkursa noteikumiem un iesniegtos datus. Organizatori apstiprina, ka personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar konkursa nolikuma un būtības izrietošajiem mērķiem, tostarp noteikt goda titula ieguvēju, iepazīstināt publiku ar finālistiem un rādīt viņu piemēru sabiedrībai.

 

 

 

 
Atbalstītāji
Reklāmkarogs Reklāmkarogs Reklāmkarogs Reklāmkarogs Reklāmkarogs Reklāmkarogs